Manifesto

Sürekli değişen ve gelişen yeni dünyada, farklılıkların daha güzele giden yoldaki en önemli araçlar olduğuna inanıyoruz. Bu değişimin içinde insanı ve deneyimleri önemsiyoruz, yeşili seviyoruz, doğayı koruyoruz. Açık iletişime, takım olmaya, ortak bilince değer veriyoruz. Yaygın, planlı ve hedef odaklı iletişimin başarılı olacağını savunuyor, bunun için bilgi ve birikimimimizi kullanıyoruz.

Manifesto

Aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.

Cladue Bernard

Biz kimiz?

İçinde bulunduğumuz ülkeye, çağa, dünyaya, teknolojiye, sanata kafa yoruyoruz. Sadece yenilikleri takip eden değil, yenilikleri üreten ve takip edilen bir ajans olmak için, “devir değişti” diyenlerin arkasında değil, devri değiştirenlerin arasında olmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin yaş ortalaması en genç ajanslarından biri olarak uzun süredir birlikte çalışan, sahip oldukları farklı yetenekleri ve disiplinleri birbiriyle paylaşmaktan zevk alan umutlu insanlara bir çatı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

01 Neler Yapıyoruz?

  • Strateji
  • Kreatif İçerik
  • Animasyon
  • Grafik Tasarım
  • Video Prodüksiyon
  • Web Tasarım / Yazılım geliştirme
  • Sosyal Medya Yönetimi

Güzel cevap, her zaman daha güzel soruyu sorana verilir.

E. E. Cummings

02 Nasıl Yapıyoruz?

İşleyiş

Marka, problemleri ve amaçları ortaya koyar. Bu bağlamda brief alınır. Varsa markanın daha önce yürütmüş olduğu iletişim stratejisi ve içerikler incelenir. Rakipler analiz edilir. Gerekiyorsa marka ve paydaşlarının bulunduğu bir Marka Atölyesi gerçekleştirilir. Markanın ihtiyaç duyduğu iletişim biçimi, tonu, mecraları ve hedefleri belirlenir. Çalışmaların sonunda bir iletişim stratejisi oluşturulur.

Çözümleme

Oluşturulan iletişim stratejisi yıllık takvim içerisine yayılır. Strateji altında yer alan her iletişim başlığı için gereken kreatif medya içerikleri belirlenir. Varsa markadan yıl boyunca yürütmek istedikleri özel iletişim gün, ürün ve/veya kampanyalar alınır. Fikirleri oluşturulur. Reklam metinleri hazırlanır. Markaya sunulur ve anlaşılan içerikler üretim kapsamına alınır. Operasyonu yapılır. Sonuçlar ve veriler incelenir, raporlanır ve bir sonrakinde daha iyisine ulaşmak için gerekli aksiyonlar alınır.